/* ]]> */

איך להתחיל עם בחורה – 7 טיפים איך להתחיל עם בחורה

By – On אוגוסט 30, 2009 – In שונות With 6 Comments

המאמר הזה מדבר על איך להתחיל עם בחורה ומביא טיפים איך להתחיל עם בחורה

אבל….

יש עוד נושאים שקשורים ל-איך להתחיל עם בחורה:

איך להתחיל עם בחורה במועדון

איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק

איך להתחיל עם בחורה באינטרנט

איך להתחיל עם בחורה בטלפון

איך להתחיל עם בחורה ולהתגבר על הפחד לגשת

עכשיו בוא נדבר קצת על איך להתחיל עם בחורה באופן כללי:

הרבה פעמים גברים רואים בחורה חמודה ברחוב ומיד מתחילים להרגיש משיכה כלפיה וחושבים איך להתחיל עם בחורה זו. בשלב הזה קורים כמה דברים. חלק מהגברים פשוט קופאים במקום, אחרים חושבים על תירוץ למה לא לגשת אליה ("היא עם חברות, אני סתם אפריע לה, יש לה חבר, אני בכלל לא הטעם שלה וכו' וכו'). תסתכל על כמות ההזדמנויות שאתה מפספס היום, הכמות היא פשוט עצומה. בכל יום אתה רואה לפחות בחורה אחת שהיית רוצה לדבר אבל אתה מוותר על זה.

אני מזמין אותך להיזכר בפעם האחרונה שראית מישהי שממש נמשכת אליה. הסתכלת אליה הרבה ומאוד רצית אותה . לא יכולת להוריד את המבט שלה ממנה באותו רגע אבל הרגשת משותק ולא ניגשת לדבר איתה . תחשוב על איך אחרי שהיא הלכה התבאסת וחשבתם לעצמך מה היה יכול להיות אם…
אז איך אפשר לפתור את זה ולגשת בסיטואציה כזו?

אני מכיר את התחושה הזאת. במשך שנים לא הייתי ניגש לבחורות חמודות ואז אוכל את הלב. אני זוכר איך הייתי יוצא פעם למועדונים וכל הערב מסתכל על הבחורות שרוקדות ונהנות. ואז פתאום הייתי מבחין במישהי שממש נמשכתי אליה אבל לא היה לי אומץ לדבר איתה. בשביל לצבור אומץ הייתי שותה כל הערב. אז אחרי שממש כבר הייתי הפוך הייתי ניגש אליה ומביא לה איזה מחמאה טיפשית ועוד הייתי מתפלא שהיא לא הייתה מתייחסת אלי. תמיד הייתי חוזר הביתה מתוסכל וכועס.

כל זה השתנה לחלוטין לפני מספר שנים. רק תראה איך אני מתנהג היום בקליפ הבא בו אני מדגים איך להתחיל עם כל בחורה בקלות :

עוד כמה עצות על איך להתחיל עם בחורה

אני רוצה לתת גם לך את האפשרות ללמוד איך להתחיל עם בחורה בקלות. ממחקרים קודמים גיליתי כבר שהשלב שעוצר הכי הרבה גברים הוא באמת השלב הראשוני של לגשת לבחורה, איך להתחיל עם בחורה, לדבר איתה ולהוציא ממנה מספר טלפון. השלבים לאחר מכן כמו הטלפונים והדייט נראים לכולם הרבה יותר פשוטים, אבל השלב הראשוני פשוט עוצר את כולם.

אתה מוזמן לענות על שאלות דומות בעצמך -

"כמה בחורות אטרקטיביות אתה רואה ביום בדרך כלל?"

"עם כמה מהן יש לך איזושהי אינטראקציה?"

אדם ממוצע רואה כמה עשרות בחורות אטרקטיביות ביום. הוא פוגש אותן ברחוב, במכולת, בעבודה, במכוניות בדרך, בבר בלילה וכן הלאה. עם רובן הגדול אין לו אינטראקציה וכמות הטלפונים הממוצעת שהוא משיג ביום היא נמוכה מאוד – קרוב ל-0 לאורך זמן.

ככל שתצבור יותר ניסיון בשיחה עם נשים, הכישורים החברתיים שלך יתפתחו ותצליח איתן יותר. אנשים אחרים יתחילו לראות אותך ככריזמטי וחברותי יותר, והנשים הבאות שאיתן תדבר יימשכו אליך יותר ויותר בגלל תכונות אלו. אין כאן קסם או המצאה – הכל שאלה של ניסיון. ככל שתתחיל עם יותר נשים ותתאמן יותר, תהפוך להיות טוב יותר עם בחורות.

מה שאני רוצה לעשות הוא לתת לך את קצה החוט הבעייתי ביותר בתחום – איך להתחיל להתמודד עם נשים, מה לומר להן ואיך להתנהג איתן כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלך עד כמה שאפשר. הספר שאתה יכול להוריד עכשיו בחינם הולך לעסוק בדיוק בנקודה הזו. אני עומד להעביר שיטות וטכניקות שיעזרו לך ולכל אחד אחר להפוך להיות מוצלח יותר בפתיחת שיחה עם בנות ובלהשיג מהן טלפונים.

תחשוב רגע על החיים שלך עכשיו – כמה הזדמנויות אתה מפספס ביום. כמה בחורות חמודות אתה רואה ולא ניגש אליהן. אני לא אומר שאתה צריך לגשת לכל בחורה שמוצאת חן בעיניך (למרות שזה יכול להיות נחמד) אבל אם היית ניגש רק לחלק מהבחורות האלה אין ספק שיש סיכוי שעד היום היית בקשר עם אחת מהן. אחרי שתקרא את הספר אתה תלמד איך להתגבר על הפחד לגשת שמונע ממך לדבר עם בחורות חמודות, ואיך להוציא מהראש את כל התירוצים שמפריעים לך. ברגע שתראה בחורה חמודה, ברחוב, בבאר או בקניון, תוכל לגשת אליה, לפתוח איתה בשיחה קלילה ולסיים את השיחה עם הטלפון שלה אצלך.

מה שאני מציע הוא שתשפר את התחום הזה בחיים שלך. תפסיק להיות הבחור שיושב בצד, שתוקע מבטים בבחורות ושאוכל את עצמו כשמישהו אחר ניגש ולוקח את הבחורה לשירותים או מוציא ממנה טלפון. תתחיל להיות הגבר שניגש לבחורות, זורם איתן, מצחיק אותן ונהנה איתן. כדי לעשות זאת תוכל להוריד את הספר "סוד ההצלחה".

שיחת ייעוץ חינם

השאר פרטים ונציג מקצועי יחזור אליך בהקדם. כמובן שכל המידע האישי שלך וישמר רק אצלי, ולא יועבר לאף גורם שלישי.